یکی از مهمترین اهداف فروشگاه جِی اسپرت جلب رضایت مشتریان خود میباشد. و به همین خاطر فروشگاه جِی اسپرت تلاش میکند که کلیه سفارشات را به بهترین نحو و دقیقا مطابق با شرایط مورد انتظار همه مشتریان به دست آنها برساند.

با این حال ممکن است برخی از مشتریان به هر دلیل تشخیص دهند کالای خریداری شده مناسب آن ها نیست. در این صورت میتوانند از گارانتی بازگشت فروشگاه جی اسپرت استفاده کنند که شرایط استفاده از این گارانتی به شرح زیر میباشد:

 

۱-مناسب نبودن سایز محصول برای خریدار

انتخاب سایز محصول به عهده خریدار میباشد که در صورت آشنایی با سایز خود میتواند به راحتی سایز مناسب خود را انتخاب و یا اگر با سایز لباس خود آشنا نباشد یا شک داشته باشد که چه سایزی مناسب هست میتواند از راهنمای سایز استفاده کند

اما با این حال فروشگاه جِی اسپرت برای آسودگی خاطر مشتریان عزیز، خود را مسئول و ملزم میداند که کلیه سفارشاتی که سایز آن با مشتری تناسب ندارد را تعوض کرده یا آن را مرجوع و پول مشتری را به حساب مشتری برگشت دهد. هزینه پستی تعویض سایز به عهده مشتری مباشد

 

 

۲- اگر کالای خریداری شده از نظر شکل ظاهری و مشخصات درج شده در وبسایت مغایرت داشته باشد

کلیه سفارشات دقیقا مطابق سفارش مشتری و کاملا مطابق تصویر محصول در وبسایت یا کانال جی اسپرت میباشد

با این حال فروشگاه جی اسپورت این تضمین را به مشتریان خود میدهد که در صورت هر گونه مغایرت محصول را مرجوع کرده و هزینه رفت و برگشت کالا به همراه مبلغ کالا در اسرع وقت به حساب مشتری برگرداند.

 

 

۳- در صورت زدگی یا پارگی یا هرگونه ایراد ظاهری در محصول

تمامی محصولات قبل از ارسال توسط پرسنل خبره ما چک میشوند و پس از اطمینان از سالم بودن محصول و نداشتن هر گونه زدگی و خرابی برای ارسال نهایی آماده میشوند

با این وجود فروشگاه جِی اسپرت این تضمین را به مشتریان خود میدهد که در صورت هر گونه زدگی و ایراد ظاهری محصول را مرجوع کرده و هزینه رفت و برگشت کالا به همراه مبلغ کالا در اسرع وقت به حساب مشتری برگرداند یا کالای سالم دیگری را ارسال کند (به انتخاب مشتری)
در صورتی که کارشناسان ما ایراد کالا را تایید نکنند، و مشخص شود مشتری ایراد را به وجود آورده است، هزینه ارسال کالا به مشتری قابل بازگشت نخواهد بود.

 

 

۴- اگر مشتری به هر دلیل از خرید خود منصرف شود

اگر مشتری به هر دلیل از خرد خود منصرف شود میتواند آن را طبق شرایط زیر مرجوع کند

اگر قبل از ارسال کالا توسط فروشگاه جی اسپرت منصرف شود باید سریعا با شماره گیری شماره ۰۹۱۳۴۷۴۳۶۰۶ آن را اطلاع دهد و اگر پس از ارسال کالا از خرید پشیمان شده باشد باید حد اکثر تا ۳روز پس از دریافت کالا به کارشناسان ما در تلگرام یا تماس با شماره ۰۹۱۳۴۷۴۳۶۰۶ اطلاع دهد و آن محصول را پس بفرستد. که در این صورت کالا باید کاملا شکل اولیه خود را داشته باشد و نو باشد و استفاده نشده باشد. هزینه بازگشت محصول در این مورد با مشتری میباشد.

لازم به ذکر است در صورت هر گونه آسیب به محصول یا مشاهده آثار استفاده شدن روی محصول امکان استفاده از گارانتی بازگشت نمیباشد